Obojimo Vilsonovo

Na Vilsonovom šetalištu u blizini mosta „Ars Aevi“, 10 maja ove godine održana je kreativna radionica „Obojimo Vilsonovo“, a koju organizuje Udruženje za podršku ideja „Skakavac“ u povodu obilježavanja Dana Općine Novo Sarajevo.

Kreativna radionica organizirana je sa ciljem da se na jedinstven i kreativan način predstave mogućnosti  djece iz Zavoda za specijalno obrazovanje i odgoj djece „Mjedenica“, te da kroz inkluziju i zajedničku aktivnost sa učenicima naše škole pokažu široj zajednici svoje sposobnosti.

Djeca su svojim radom, voljom i znanjem pravila kućice za ptice koje će biti postavljene u drvoredu Vilsonovog šetališta kod mosta „Ars Aevi“ i time uveličali obilježavanje 16. maja Dana Općine Novo Sarajevo. Veliki broj naših sugrađana se pridružio aktivnosti i učestvovao u radu radionice.

????????????????????????????????????