Obilježavanje Dana pobjede nad fašizmom i dan sjećanja na ubijenu djecu opkoljenog Sarajeva

U četvrtak 09.05.2019.godine na lokalitetu Spomen obilježja ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva u Velikom parku biće obilježen je Dan pobjede nad fašizmom i dan sjećanja na ubijenu djecu opkoljenog Sarajeva održavanjem manifestacije pod nazivom „A bili su samo djeca“. Učenici od VI do Ix razreda naše škole će u pratnji nastavnika i stručnih radnika škole prisustvovati ovoj manifestaciji i odavanju počasti. Molimo roditelje učenika za razumjevanje a učenike za dostojanstveno ponašanje.
Polazak je ispred škole u 11 sati i 40 minuta ( poslije četvrtog časa), a povratak upred školu između 12 sati i 45 minuta i 13 sati.