Dječiji bonton

U muzičkoj sali škole održana je promocija priručnika “Dječiji bonton” autorica Serdarević Mevlide i Abdulovic Aide. Ova knjiga, priručnik, udžbenik lijepog ponašanja rezultat je zajedničkih aktivnosti Asocijacije za interkulturne aktivnosti i spašavanje kulturnog naslijeđa i naše škole kroz projekat koji je podržala Općina Centar. Danas smo promovisali lijepu riječ, pristojno ponašanje, kulturu. Hvala našim učenicima, recezentima, našim radnim kolegama, roditeljima učenika, NVO AIASN, Općini Centar, te svim dobrim ljudima koji su nas danas podržali. Posebna zahvala našoj dragoj Avdagić Saniji. Fotografije će reći više od običnih riječi. Veliko hvala velikim ženama, velikim ljudima Mevlidi i Aidi za ovaj čarobni kuhar koji svako dijete i svaka kuća trebaju da imaju. Sretni i ponosni.