Dan nezavisnosti

Priredba u povodu Dana nezavisnosti je veoma uspješno realizovana 28.02.2019.godine u muzičkoj sali škole. Uz prisustvo većeg broja roditelja i građana učenici i nastavnici naše škole su pripremili bogat kulturno-zabavni program. Voditelji današnje priredbe Jarkoč Tajra i Gafić Tarik su maestaralno odradili svoj zadatak i ovim putem ih pohvaljujemo. Pohvale i za nastavnicu Hadžić Minelu koja je bila odgovorna osoba za današnju priredbu, sve je funkcionisalo odlično. Sretni smo zbog izuzetnog programa i pregršt čestitki naši roditelja i članova porodica učenika. Sve pohvale za naše vrijedne učenike i nastavnike koji su pripremili današnju priredbu. Svjetla je budućnost ove zemlje kad mlade snage na ovaj način pokažu svoju ljubav prema domovini. Domovino, sretan ti Dan nezavisnosti.