Škola skijanja 2019

U periodu od 18.02.2019.godine do 22.02.2019.godine realizovana je škola skijanja za učenike šestog razreda naše škole. Voditelj aktivnosti je bio nastavnik tjelesnog i zdravstvenog odgoja Omeragić Adis. Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade je obezbjedilo prevoz, korištenje ski staza i podršku na skijalištu. Učenici su iskoristili izuzetno dobre uslove na planini Bjelašnici i vrijedno učili skijati. Na čistom zraku ostvareni su izuzetni rezultati tako da imamo vise novih skijasa koji su se isprobali i na ski liftu. Sve u svemu lijepo druženje na čistom zraku i u dobrom društvu. Jos jednom hvala mami Sadiji Nezir koja je bila izuzetna podrška u aktivnostima, kao i  i nastavniku Adisu koji je bio alfa i omega svih aktivnosti.