Svi na klizanje

U četvrtak 17.01.2019.godine na lokalitetu Parka “Nijaz Duraković” – ” Hastahana ” samo raja iz naše škole kliže zajedno. Zahvaljujući Općini Centar, učenici 11 osnovnih škola sa njenog područja imaju mogućnost da u centru grada besplatno koriste ovaj vid rekreacije u danima zimskog raspusta. Prijepodnevni termini za osnovce iz Centra su od 10 do 12.45 sati, a poslijepodnevni od 14.30 do 17.15 sati. Za učenike koji nemaju svoje klizaljke omogućeno je besplatno iznajmljivanje.
U navedenim terminima na klizalištu će biti odgovorna osoba iz škole koja će voditi računa da na klizalištu budu samo učenici i predstavnici naše škole.
Pozivamo sve učenike, roditelje učenika i nastavnike da nam se pridruže u zajedničkom druženju na ledu.