Svečani prijem prvačića

Škola je danas otvorila vrata za nase prvačiće, medene kolačiće. Priredbica zgodna bješe neophodna. Načelnik Općine Centar prof.dr.Nedžad Ajnadzić i predsjedavajuća OV Centar Karolina Karačić su pozdravili prvačiće , roditelje i nastavnike. Uz najljepše želje uručeni su vrijedni pokloni Općine Centar, ruksaci sa školskim priborom i udžbenici za prvi razred. Almedina Džebo ispred naše policije MUP Kantona Sarajevo je obećala da će čuvati naše prvačiće, te zamolila odrasle da poštuju saobraćajne propise. Najavljena je edukacija prvačića iz oblasti bezbjednosti saobraćaja, te ukazano na svakodnevno prisustvo policije na terenu. Naše učiteljice Omeragić Nedžmija i Hadžić Minela su pozdravila prisutne i preuzele svoje prvačić e, te sa veseljem krenu prvi školski čas. Sretno svima. Posebna zahvala Općini Centar i MUP-u Kantona Sarajevo.