Obavještenje za roditelje prvačića

Poštovani roditelji, želimo Vas obavjestiti da je Općina Centar  za učenike prvih razreda obezbjedila sredstva za nabavku udžbenika, a u ovisnosti od mogućnosti moguće je da budu obuhvaćene i radne sveske. Pored toga, Općina Centar će tradicionalno za prvačiće obezbjediti rakusake sa školskim priborom i slatkišima. Moguća su i još neka iznenađenja. Ovu informaciju želimo podjeliti iz razloga da roditelji učenika prvog razreda ne brinu o kupovinu udžbenika i ostale opreme jer se za sve to pobrinula naša Općina Centar. Dakle, učenike prvih razreda u školi čekaju ruskasci, udžbenici, školski pribor i još neka iznenađenja, a i škola jedva čeka svoje prvačiće.

Koristimo se prilikom da u ime svim struktura naše škole zahvalimo Načelniku Općine Centar prof.dr. Ajnadžić Nedžadu, Općinskom Vijeću Centar, predsjedavajućoj OV Karačić Karolini, pomoćnici  Općinskog načelnika Fazlić Jasmini i kompletnoj općinskoj administraciji na ovoj vrijednoj podršci učenicima prvih razreda roditeljima i školi.