Obilježavanje Praznika rada i Dana Općine Centar

OBAVJEŠTAVAMO SVE UČENIKE, RODITELJE UČENIKA I POSJETIOCE ŠKOLE DA ĆE  U SKLADU SA ŠKOLSKIM KALENDAROM I IZMJENAMA ŠKOLSKOG KALENDARA DOĆI DO IZMJENE U REDOVNOM ODVIJANJU NASTAVE. NASTAVA NEĆE BITI REALIZOVANA U PONEDJELJAK 30.04.2018.GODINE U SKLADU SA IZMJENAMA ŠKOLSKOG KALENDARA, A TAJ NASTAVNI DAN ĆE BITI NADOKNAĐEN NA KRAJU NASTAVE U OVOJ ŠKOLSKOJ GODINI. UTORAK 01.05.2018.GODINE I SRIJEDA 02.05.2018.GODINE SU NERADNI DANI ZBOG OBILJEŽAVANJA PRAZNIKA RADA. NASTAVA SE REDOVNO NASTAVLJA U ČETVRTAK 03.05.2018.GODINE PO REDOVNIM RASPOREDIMA. SVIM UČENICIMA I RODITELJIMA UČENIKA UPUĆUJEMO SRDAČNE ČESTITKE U POVODU NASTUPAJUĆEG PRAZNIKA RADA I DANA OPĆINE CENTAR SA ISKRENIM ŽELJAMA DA OVE SLOBODNE DANE ISKORISTE ZA ODMOR I DRUŽENJE, TE DA SPREMNI NAKON PRAZNIKA KRENEMO ZAJEDNO U ZAVRŠNICU OVE ŠKOLSKE GODINE.