Škola skijanja

U periodu od 14.03. do 20.03.2018.godine trajala je škola skijanja za učenike šestog razreda naše škole. Učenici su uspješno savladali osnove skijanja. Profesor Omeragić Adis uz saradnju sa koordinatorima ispred Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade, te profesorima iz drugih škola uspješno ostvario zadani cilj. Boravak na čistom zraku, druženje i savladavanje osnova skijanja. Svi učenici su uspješno ovladali tehnikama skijanja i spuštanje niz blagu padinu, a napredniji su koristili ski lift i skijali na skijaškoj stazi. Sve u svemu veoma uspješno realizovan projekat bez  bilo kakvih poteškoća i problema. Zahvaljujemo se Ministarstvu za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo za realizaciju ovog odličnog projekta i Centru za sport i rekreaciju Općine Centar Sarajevo na ustupljenoj opremi.