Obavještenje

U skladu sa školskim kalendarom za školsku 2017/2018.godinu u utorak 27.02.2018.godine doći će do izmjene rasporeda na način da će se nastava realizovati po rasporedu od četvrtka. Ova izmjena rasporeda se odnosi na sve škole na području Kantona Sarajevo.
Školska priredba u povodu Dana nezavisnosti će biti održana u srijedu 28.02.2018.godine sa početkom u 9 sati i 40 minuta (treći čas) u muzičkoj sali škole. U skladu sa školskim kalendarom četvrtak 01.03.2018.godine je neradni i nenastavni dan. Nastava se redovno nastavlja u petak 02.03.2018.godine.
Pozivamo sve roditelje učenika i prijatelje naše škole da podrže naše učenike i nastavnike svojim prisustvom na školskoj priredbi.
Svim učenicima, roditeljima učenika, uposlenicima naše škole, te svim građanima naše domovine Bosne i Hercegovine upućujemo srdačne čestitke u povodu Dana nezavisnosti sa željama da zajedno gradimo i čuvamo našu Bosnu i Hercegovinu, najljepšu zemlju na svijetu.