Svi na klizanje

U četvrtak 18.01.2018.godine naša škola ima obezbjeđene termine besplatnog klizanja na klizalištu “Hastahana”. U ovim terminima učenici naše škole će biti u prilici da besplatno iznajme klizajke na klizalištu. Na ledenoj plohi u terminama naše škole će boraviti samo učenici naše škole.
Termini klizanja za učenike naše škole su:
Četvrtak 18.01.2018.godine
I termin 10.00 – 12,45 sati
II termin 14:30 – 17-15 sati
Škola će obezbjediti odgovorna lica koja će voditi računa da na ledenoj plohi budu samo učenici naše škole, kao i da prate ponašanje naših učenika. molimo učenike da svojim pristojnim ponašanjem doprinesu uspješnoj realizaciji ove aktivnosti.
Sve ovo obezbjedila nam je Općina Centar, a moguća su još neka iznenađenja na samom terminu klizanja. Hvala našoj Općini Centar na ovoj i svim drugim aktivnostima koje su u funkciji druženja, zdravlja, odgoja i obrazovanja.
Zato, u četvrtak 18.01.2018.godine svi na klizalište da se družimo, kližemo i dobro zabavimo.