Naši šampioni – Halak Dalila

Već je postala tradicija da nas početkom mjeseca novembra naša vrijedna učenica Halak Dalila odraduje svojim uspjesima. Halak Dalila je odlična učenica sedmog razreda naše škole koja se već sedam godina bavi aviomodelarstvom i članica je kluba “Krila Sarajeva”. Naša Dalila je stalni učesnik mnogobrojnih takmičenja sa kojih redovno donosi pehare, medalje i diplome, kako za sebe, svoj klub, tako i za svoju školu. Na Prvenstvu Kantona Sarajevo u aviomodelarstvu za učenike osnovnih škola koje je održano 12.11.2017.godine u Ilijašu ponovno odličan uspjeh naše učenice. U kategoriji D1-350 sobni model Halak Dalila je osvojila prvo mjesto pojedinačno, a drugo mjesto osvojila je ekipno za našu školu. U školi već imamo posebno mjesto za pehare i diplome koje nam sa ovog kantonalnog takmičenja svake godine naša Dalila donese. Čestitamo Dalili na ovim zapaženim uspjesima, na peharima, medaljama i diplomama, na šampionskim nastupima, te želimo da čestitamo i roditeljima i porodici naše učenice jer je ovo rezultat rada, odricanja i angažmana kako Dalile tako i njene porodice. Jedan jasan dokaz za škola i vanškolske aktivnosti idu zajedno i da je moguće uskladiti i ostvarivati odlične rezultate u školi i van škole kako to uspješno radi naša šampionka Halak Dalila. Bravo Dalila…