Izložba likovnih radova – Matica Hrvatska

U Muzeju pozorišne i savremene umjetnosti održana je prigodna svečanost u povodu otvaranja izložbe likovnih radova učenika osnovnih škola u okviru konkursa Matice Hrvatske. Organizatori su nagradili najuspješnije radove, te pozivamo sve zainteresirane da posjete ovu izložbu. Naše vrijedne učenice Halvadž ija Farah, Okan Iman i Ibišević Adna su za ovu priliku kreirale prelijepe likovne radove, mala umjetnička djela. Od organizatora su nagrađene simboličnim poklonima uz želje da nastave razvijati ljubav prema likovnoj umjetnosti. Čestitke za naše vrijedne učenice, nadamo se da će nas uskoro ponovo počastio nekim novim uspjehom i lijepim likovnim radovima. Veliko hvala organizatorima ove tradicionalne manifestacije.