Dan državnosti

Prigodnom školskom priredbom obilježili smo Dan državnosti u našoj školi. Pored brojnih likovnih i literarnih radova koji krase školske panoe pripremili smo bogat kulturno-umjetnički program za današnju priredbu. Niz lijepih i dobro pripremljenih tačaka prezentirali su naši učenici i nastavnici. Splet lijepe riječi, pokreta , dječijeg entuzijazma i ljubavi prema našoj domovini Bosni i Hercegovini. Kusturica Sara i Krehić Tarik su posao voditelja odradili na najbolji mogući način. zahvaljujemo se roditeljimai članovima porodica učenika, kao i svim građanima koji su u velikom broju podržali naše učenike i nastavnike i prisustvovali priredbi. Muzička sala je bila potpuno ispunjena. Zahvaljujemo se učenicima i nastavnicima na današnjem programu i velikom trudu koji su uložili da sve bude u najboljem redu. Sretan ti Dan državnosti domovina naša Bosno i Hercegovino