Prijem prvačića

Počela je nova školska godina i poseban dan za naše prvačiće koji su danas imali svoj prvi školski čas. Svečani prijem prvačića je održan u prepunoj muzičkoj sali naše škole. Prvačiće i sve ostale goste pozdravili su učenici i nastavnici škole sa prigodnim programom, a riječi dobrodoslice uputio je v.d. direktora Pirić Meho. Imali smo priliku i čast ugostiti Načelnika Općine Centar prof.dr. Ajnadžić Nedžada, pomoćnicu općinskog načelnika gdju Šero Zakiru i predstavnike Općine Centar. Načelnik Ajnadžić je pozdravio sve prisutne, istakao podršku Općine Centar, te najavio izgradnju multifunkcionalne sportske plohe. Načelnik Ajnadžić i pomoćnica Šero su uručili prigodne poklone za naše prvačiće. Pored ovih dragih gostiju, svoje obraćanje su imali i pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo. Ispred Jedinice za bezbjednost saobraćaja prisutne je pozdravila Elmedina Džebo koja je sala uputstva o ponašanju učenika u saobraćaju, te je najavila buduće aktivnosti u saradnji sa našom školom. Najsvečaniji trenutak je bio predstavljanje učiteljice Abdulović Aide i učenika prvog razreda. Nakon fotografisanja jedna lijepa stonoga je otišla u učionicu I-1 razreda na prvi školski čas. Hvala svima koji su nas i danas podržali, hvala našim učenicima i nastavnicima, hvala roditeljima i rodbini učenika, hvala Općini Centar, Načelniku Ajnadžić Nedžadu, gdji Šero Zakiri, predstavnicima medija i svim dobrim ljudima.