Podjela školskih torbi – Općina Centar

Načelnik Općine Centar prof.dr. Ajnadžić Nedžad, pomoćnica načelnika gdja Šero Zakira i predstavnici Općine Centar su posjetili našu školu i prisustvovali svečanom Prijemu prvačića. Tom prilikom Načelnik Ajnadžić se prigodnim riječima obratio našim prvačićima, njihovim roditeljima, ali i svim drugim učenicima i nastavnom osoblju. Načelnik je poželio sretan početak nastave i obećao dalju podršku Općine Centar školi, učenicima i roditeljima. Načelnik je najavio da će iduće godine Općina Centar nastojati pored školskih torbi obezbjediti i udžbenike za učenike prvog razreda, a za školu je najavio izgradnju multifunkcionalne vanjske sportske plohe. Nakon prigodnog govora Načelnik Ajnadžić i gdja Šero Zakira su učenicima prvog razreda podjelili školske torbe sa školskim priborom, te su razgovarali sa malim đacima prvacima. Veliko hvala Općini Centar, načelniku prof.dr. Ajnadžić nedžadu, pomoćnici općinskog načelnika gdji Šero Zakiri, predstavnicima Opčine Centar i pres službe Općine InfoCentar OC kojima dugujemo zahvalnost za ove lijepe fotografije.

????????????????????????????????????