Dan prvačića Općine Centar

Održimo prvačiće iz naše Općine Centar i dodjite da se družimo i zajedno veselimo.

Manifestacija će biti održana u ponedjeljak, 25. septembra 2017. godine u 17 sati na stadionu Koševo gdje će za 592 prvačića iz 11 osnovnih škola sa područja općine Centar biti organiziran jednosatni kulturno sportski program uz muziku, igru i zabavu. Načelnik Općine Centar dr. Nedžad Ajnadžić će ovom prilikom prvačićima zaželjeti sretan početak školovanja.

Realizatori projekta su javne ustanove čiji je osnivač Općina Centar –  ”Centar za sport i rekreaciju” i ”Centar kulture i mladih Općine Centar”, u saradnji sa Općinom Centar.

Ukoliko vremenski uslovi ne dozvole održavanje manifestacije, bit će određen drugi termin, o kojem će javnost biti blagovremeno obaviještena.

Pozivaju se roditelji, učenici i svi drugi zainteresirani da svojim prisustvom uveličaju ovu manifestaciju.