Prijem prvačića u novoj školskoj godini

Svečani prijem prvačića u našoj školi je u ponedjeljak 04.09.2017.godine u 11 sati i 30 minuta. Općina Centar je i ove godine za naše prvačiće obezbjedila prigodne poklone koji će na svečanosti prijema u školu biti uručeni našim đacima-prvacima od strane predstavnika Općine Centar. Riječ je o školskim ruksacima sa školskim priborom i slatkišima.

Pozivamo sve naše prvačiće i članove njihovih porodica, kao i druge zainteresovane da se pridruže svečanom prijemu prvačića i da zajedno krenemo na put znanja u novoj školskoj godini.

Za lijep doček pobrinut će se učenici i nastavnici naše škole.
Napominjemo da će za učenike  prvog razreda koji dolaze iz porodica koje u stanju socijalne potrebe Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo obezbjediti udžbenike, sa izuzetkom udžbenika za engleski jezik.
Vidimo se u školi.