Školsko takmičenje iz poznavanja saobraćaja

U ponedjeljak 10.04.2017.godine održano je školsko takmičenje iz poznavanja saobraćaja. Takmičenje je obuhvatilo teoretski dio i poligon spremnosti upravljanja biciklom. Svi zainteresirani učenici su uzeli učešće u pred komisijom u sastavu: Abdulovic Aida, Zimić Asmir i Hadzić Vanjin. U konkurenciji djevojčica najbolje su bile: Satara Ajla 11 negativnih poena, Kadric Amila 14 negativnih poena i Mukovic Samra 18 negativnih poena. U konkurenciji dječaka najbolji su bili: Delalić Riad sa 16 negativnih poena, Huskovic Malik sa 16 negativnih poena i Sahinagic Hamza Said sa 18 negativnih poena. Takmičenje je uspješno organizovala Abdulović Aida uz pomoć članova saobraćajne sekcije, te školske Komisije.