Obilježavanje Dana grada Sarajeva i Dana policije

U okviru saradnje sa pripadnicima MUP-a Kantona Sarajevo i Udruženja policije Općine Centar obilježili smo Dan grada Sarajeva i Dan policije. Učenici četvrtog i petog razreda sa svojim učiteljicama Omeragić Nedžmijom i Abdulović Aidom, te v.d. direktorom škole Pirić Mehom su zajedno sa pripadnicima I Policijske uprave MUP-a Kantona Sarajevo i članovima Udruženja Policije Općine Centar položili cvijeće na spomen obilježja: Vječna vatra, Spomenik ubijenoj djeci Sarajeva, Spomen obilježje u zgradi MUP-a Federacije BiH, spomen obilježje u zgradi MUP-a Kantona Sarajevo, spomen obilježje u PS Centar, te mezarje u Velikom parku. Nakon završetka ove aktivnosti u prostorijama PS Centar održano je prigodno druženje sa policajcima i historijski sat, te osvježenje za sve prisutne. Zahvaljujemo se pripadnicima MUP-a Kantona Sarajevo i Udruženja policije Općine Centar što su nam omogućili da zajedno obilježimo ovaj veoma važan dan. Zahvala za sve naše učenike koji su dali primjer kako učenici trebaju da se ponašaju.