Dječiji svijet za pet

U Domu mladih održana je prelijepa manifestacija pod nazivom “Dječiji svijet za pet”. Organizator manifestacije je portala “Dječiji svijet” uz pomoć muzičke radionice “Note”. Vesela dječija graja, od malena raje iz vrtića, pa preko pevačica do ozbiljnih učenika starijih razreda. Puna sala Doma mladih je potvrda uspješno organizovane manifestacije. Naravno, i naša škola se predstavila i to sa tačkom sekcije ritmike i plesa koju vodi naša Omeragić Nedzmija. Naši vrijedni učenici su plesali uz kompoziciju “Kad Miljacka protiče”, i zabilježili odličan nastup koji je nagradjen velikim aplauzom. Svi učesnici su dobili zahvalnice za svoj nastup. Čestitke organizatorima, svim učesnicima, a posebno našim plesacima i učiteljici Nedzmija. Posebna zahvala za roditelje naših učenika koji su važna podrška svim našim aktivnostima.